Balíček 'Mini'
1.100,- Kč vč. DPH
Hodina focení u mě v ateliéru. Klient obdrží 3 upravené/retušované fotografie v tiskové kvalitě + náhledy všech povedených snímků v rozlišení 1500x1000px.
Balíček 'Classic'
1.900,- Kč vč. DPH
Hodina a půl až dvě hodiny focení u mě v ateliéru nebo v Praze. Klient obdrží 8 upravených/retušovaných fotografií v tiskové kvalitě + náhledy všech povedených snímků v rozlišení 1500x1000px.
Balíček 'Top'
3.700,- Kč vč. DPH
Tři až čtyři hodiny focení u mě v ateliéru a na vybraných místech v Praze. Klient obdrží 15 upravených/retušovaných fotografií v tiskové kvalitě + náhledy všech povedených snímků v rozlišení 1500x1000px.
Svatba
8.000,- Kč vč. DPH
Kompletní nafocení svatby od přípravy na svatbu, přes samotný obřad, až po oslavu. Během svatebního dne proběhne i skupinové focení svatebčanů a samostatné focení portrétů novomanželů v blízkém okolí nebo u mě v ateliéru, popř. je možno se domluvit na předsvatebním ateliérovém focení. Součástí balíčku je i osobní konzultace před svatbou. Klient obdrží 40 upravených fotografií v tiskové kvalitě + náhledy všech povedených snímků v rozlišení 1500x1000px.
Dodatečné služby nad rámec výše uvedených balíčků
Úprava/retuš fotografie
300,- Kč vč. DPH
Originály snímků ve formátu jpg
500,- Kč vč. DPH
Originály snímků ve formátu raw
1.000,- Kč vč. DPH
Custom
Nevyhovuje vám ani jeden z výše zmíněných balíčků? Chcete sestavit focení přímo na míru? Sháníte fotografa na vaši akci? Potřebujete fotografie pro reklamní účely? Na takové požadavky tu tak komplexní ceník sestavit neumím, ale neváhejte mě kontaktovat, můžeme se pobavit o vaší představě a pevně věřím, že se dohodneme.